Golf to dyscyplina olimpijska, która przyciąga miliony ludzi na świecie, popularna i masowa ale zarazem elitarna ze względu na stopień trudności , etykietę i zasady gry.

Fundacja Rozwoju Golfa w Polsce „Golf4ALL” powstała z potrzeby krzewienia tej niezwykle wartościowej społecznie dyscypliny. Golf to rywalizacja oparta o daleko idącą współpracę, gdzie rywal staje się partnerem w grze. Golf jest wyjątkowy i ze wszech miar pożyteczny dla budowania dobrych relacji, opartych na szacunku dla każdego, dlatego Fundacja „Golf4ALL”  pragnie zapoznać polskie społeczeństwo z tą nowa Olimpijską dyscypliną, która po ponad stu latach wróciła do grona sportów olimpijskich a my pragniemy, żeby jak najszybciej pojawił się w niej polski reprezentant.

Pragniemy też rozwijać i propagować golfa we wszystkich grupach wiekowych i na wszystkich poziomach: od amatorskiego golfa dzieci po golfa seniorów, a kończąc na golfie wyczynowym, prowadzącym do golfa na najwyższym olimpijskim poziomie. Nasze działania to w największej mierze misja stworzenia systemu szkolenia, które przyczyni się do udostępnienia tej dyscypliny szerokiemu społeczeństwu. Poszukujemy golfowych talentów trenerskich na miarę Feliksa Stamma i sukcesów golfowych na wzór Adama Małysza czy Roberta Korzeniowskiego. Chcemy uderzać w dobre pomysły, mierzyć wysoko i działać długodystansowo.