Emil Wójcik : Prezes Zarządu

Emil Wójcik

Prezes Zarządu

Członek PGA Polska Oualified Golf Instructor PGA. Zawodowo związany z golfem (Główny Trener Szkoły Golfa Golf4All w Warszawie). Menager wielu projektów golfowych, instruktor, trener i promotor golfa. Ojciec czwórki dzieci. Z wykształcenia nawigator, instruktor sportu, z doświadczenia projektant, specjalista w zakresie projektowania obiektów golfowych. Człowiek renesansu, zaangażowany w rozwój golfa w Polsce .

trenergolfa@gmail.comSofia Lelakowska :  FUNDRISER

Sofia Lelakowska

FUNDRISER

fundacja@golf4all.plJacek Czyżewski : Wiceprezes Zarządu

Jacek Czyżewski

Wiceprezes Zarządu

Urodzony w Gdańsku w 1964, zamieszkały na stałę w Holandii i w Niemczech. Od dzieciństwa do zakończenia studiów aktywnie związany jako zawodnik z AZS-AWF Gdańsk. Absolwent Wydziałów Pedagogicznego i Trenerskiego ( Pływanie Sportowe ) AWF Gdańsk, Wyższej Szkoły Enschede – Saxion w Holandii na Wydziale Rehabilitacji i Fizjoterapii. Absolwent, wykładowca i dziekan Anglo-Dutch Institute for Oriental Medicine w Amsterdamie  ( 1992 – 1997 ). Trener Pływania Sportowego Królewskiego Holenderskiego Związku Pływackiego ( KNZB ). Członek PGA Polska, Wykładowca PGA Polska ( Dydaktyka , Szkolenie Sportowe w Golfie ). Trener Golfa - GC Habichtswald  -  Niemcy

Pracuje we własnej praktyce Fizjoterapii w Niemczech. Specjalizuje się w terapii chorób aparatu ruchu oraz centalnego układu nerwowego.

jacek.czyzewski@golf4all.plWłodzimierz Kubiak : Członek Zarządu

Włodzimierz Kubiak

Członek Zarządu

Absolwent AWF Gdańsk,(6 lat pracy na w/w uczelni w zakładzie narciarstwa i żeglarstwa) trener żeglarstwa, instruktor tenisa , narciarstwa i golfa, uczestnik wypraw alpinistycznych w Himalaje Nepalu i Pakistanu oraz Andy Ameryki Płd, współpracuję z polami Sierra GC, Sand Valley i Postołowo GC. Członek PGA Polska

wlodzimierz.kubiak@golf4all.plMarcin Brauer : Członek Zarządu

Marcin Brauer

Członek Zarządu

Urodzony w Warszawie, absolwent PJWSTK, zawodowo ekspert w zakresie nowoczesnych rozwiazań IT dla biznesu, prywatnie pasjonat golfa, filmu i fotografii. W Fundacji Golf4AALL na codzień łaczy swoje doświadczenie i umiejętności z zainteresowaniami, aby wesprzeć rozwój i wiedzę o golfie w Polsce.

marcin.brauer@golf4all.plAgata Gburzyńska-Dulewicz : Członek Zarządu

Agata Gburzyńska-Dulewicz

Członek Zarządu

Doktor nauk prawnych, radca prawny; mama dwóch młodych golfistów, propagatorka zdrowego stylu życia i rowoju sportu wsród dzieci i młodzieży.

agata.gburzynska-dulewicz@golf4all.pl